1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Laz Kapital 3 Pdf indir

Laz Kapital 3 Pdf indir
0

Laz Kapital 3 pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Laz Kapital 3 kitap ile ilgili özet bilgiler. Laz Kapital 3 kitabı yazar Yılmaz Okumuş tarafından kaleme alınmıştır. Laz Kapital 3 kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Laz Kapital 3 kitabın 1. Basım Ayrıksı Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Laz Kapital 3 pdf oku, Laz Kapital 3 PDF yandex, Laz Kapital 3 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Laz Kapital 3 PDF Oku

Görüşleri tüm dünyayı etkileyen ve filozofların o zamana kadar yalnızca dünyayı yorumladığını ama esas olanın dünyayı değiştirmek olduğunu gösteren Karl Marx’ın Das Kapital eserini Laz Kapital’e dönüştüren mizah yazarı, senarist/yönetmen Yılmaz Okumuş, Laz Marks’ın Karadeniz şivesiyle ekonomi, siyaset, tarih, toplumsal ilişki ve gerçeklere yani Bernard Shaw’un deyimiyle dünyanın en acı şakalarına mizahi bir dil ve anlatımla yeniden hayat veriyor.

Bizım İdris gene ‘siniflari’ sordi. La 200 küsur yildur bulara toplumsal siniflari anlatiyrım ama Tirabizonsipor, hamsi, Fadime, kuymak orneği vermeyince anlamayler. Dedım, şu an yaşaduğumuz pandemik hayattan ornek vereyim. “Evde kal” denmesine rağmen her gün sabahun körinde işe gitmek zorinda olanlara; emekçi, evde kalup mayısda mi yoksa haziranda mi topi atacağini duşunenlere ‘kuçuk burjuva’; villasindan sitori paylaşanlara da ‘burjuva’ diyrık.