1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 Pdf indir

Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 Pdf indir
0

Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 kitap ile ilgili özet bilgiler. Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 kitabı yazar Lee Carroll tarafından kaleme alınmıştır. Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2000 ile basılmıştır. ebatında olan Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 pdf oku, Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 PDF yandex, Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yuvadan Mektuplar-Kryon-5 PDF Oku

“Bir sonkaki tekamül aşamasına hazır olanlar için Kryon’un verdiği bilgiler son derece kıymetlidir. Bunlar hem bize, hem de gezegenimize şifa verecek bilgilerdir. Kryon herşeyin gerçekten yolunda olduğunu ve yapacak işimiz olduğunu bilmemizi sağlıyor.”
– Louise L. Hay-

“Kryon’un medyum kanalıyla verdiği mesajlar giderek müthiş kıymetli hale geliyorlar. Yeni Çağ gerçekten üzerimizde.”
– Metaphysical Revieus-

“Bu kitaba açık bir zihinle yaklaştım ve onu elimden bırakamadım. Kryon’un kelimeleri sevgi dolu, huzur verici ve güven tazeleyici. Bir hayli büyük haberle yüz yüzeyız.”
– The Light Connection-

“Bilgilerin sunuluşundaki sadelik bu çalışmayı Metafizikle yeni tanışmış kimseler için son derece anlaşılır kılmakta, kıdemli yeniçağcılara da bir çok yeni içgörü vermektedir…”
– The Connecting Link Magazine-

“Kıyamet kehanetlerinden bıktınız mı? Bu kitap ise enteresan olumlulukta, berrak ve pratik bir bilgi sunuyor. Yaşamımızı değiştirme potansiyeliyle dolu bu bilgi Ruh’un insanlara olan olağanüstü sevgisini göz önüne seriyor.”
– Arizona Networking News-

“Gerçeken büyük meseleleri direkt ve sevgi dolu bir biçimde de ele alan bu kitabın tüm dünya çapında çok ses getireceğine inanıyoruz.”
– The New Times-

Sayfa Sayısı: 468

Baskı Yılı: 2000

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın