Pdf Kitap Arşivi

Yolaçık Pdf indir

Yolaçık pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Yolaçık kitap ile ilgili özet bilgiler. Yolaçık kitabı yazar Judith Malika Liberman tarafından kaleme alınmıştır. Yolaçık kitabı 40 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 22 x 25,5 ebatında olan Yolaçık kitabın 1. Basım Redhouse Kidz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yolaçık pdf oku, Yolaçık PDF yandex, Yolaçık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yolaçık PDF Oku

Kahverengi ve grilerin içinde yaşayan çakıltaşı, dünyanın renklerini merak eder. Zaman zaman yanına gelen kuşlar ona maviyi, sarıyı, kırmızıyı, yeşili anlatırlar. Derken bir gün, bir devenin toynağına takılan çakıltaşı, renkli bir yolculuğa çıkar. Yol açıktır, yola çıkar. Hayalini kurduğu tüm renkleri keşfedecektir…

Judith Malika Liberman “Şarkılı Masallar” serisinde geleneksel masalları yeniden yorumluyor. Kitabın arka kapağındaki karekodu telefon veya tabletinize okutarak, serinin diğer iki kitabı Önce Hayal ve Taş Çorbası’nda olduğu gibi Yolaçık’ı da Liberman’ın anlatımı ve şarkıları ile dinleyebilir, böylece masal anlatımı hususunda rehberliğinden ilham alabilirsiniz. Zeynep Özatalay’ın fotoğrafları kitabın renkliliğine renk katıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu