1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak Pdf indir

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak Pdf indir
0

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak kitabı yazar Steven D. Farmer tarafından kaleme alınmıştır. Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak kitabın RM-Bilyay tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak pdf oku, Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak PDF yandex, Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak PDF Oku

Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak Steven D. Farmer “Ailenizin Geçmişini Açığa Çıkartarak Daha İyi bir Gelecek Yaratın”

Aileniz her jenerasyonda aynı denemelerden, aynı sıkıntılardan mı geçiyor? Siz de kendinizi aynı kadere mahkûm mu hissediyorsunuz? Eğer böyle hissediyorsanız büyük ihtimalle aile bireylerinizin karması size miras kalmış durumda.

İyi haber ise; bu döngüye dur diyebilirsiniz! Tanınmış bir yazar, ruh şifacısı ve bir şaman pratisyeni olan Dr. Steven Farmer size, kendinizi nasıl geçmişin negatif döngülerinden özgürleştirebileceğinizi ve atalarınızın kadim bilgeliğine nasıl ulaşabileceğinizi anlatıyor.
Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak kitabında:

-Atalarınızla nasıl iletişim kurabileceğinizi,
-Kalıtımsal ayrıntı kısmınızi ve fiziksel, duygusal ve zihin sağlığınızı bozan niteliklerinizi nasıl iyileştirebileceğinizi,
-Atalarınızın bilgileri ile kendi spiritüel yolunuzu nasıl birleştirebileceğinizi,
-Karmik yüklerden arınarak gelecek nesillere nasıl pozitif karma aktarabileceğinizi öğreneceksiniz.

Düşünsenize, sizden önce gelenlerin bilgeliğine erişebilseydiniz hayat ne kadar farklı olurdu! Atalarımızdan Gelen Karmayı Şifalandırmak bunu nasıl yapabileceğinizi size gösteriyor. Şu andaki ruhsal felsefeniz veya inanışınız ne olursa olsun atalarınızla ilişki kurabilir, onların rehberliğinden, bilgisinden ve şifasından faydalanabilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: RM-Bilyay