Pdf Kitap Arşivi

Yanlış Bilinen 150 Şey Pdf indir

Yanlış Bilinen 150 Şey pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Yanlış Bilinen 150 Şey kitap ile ilgili özet bilgiler. Yanlış Bilinen 150 Şey kitabı yazar Louis Guillaume Kan Lacas tarafından kaleme alınmıştır. Yanlış Bilinen 150 Şey kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 15 x 21 ebatında olan Yanlış Bilinen 150 Şey kitabın 1. Basım Orenda tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yanlış Bilinen 150 Şey pdf oku, Yanlış Bilinen 150 Şey PDF yandex, Yanlış Bilinen 150 Şey PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yanlış Bilinen 150 Şey PDF Oku

İnsanlar 5 duyuya sahiptirler Yanlış!

Molière sahnede ölmüştür yine yanlış

Kleopatra Mısırlı bir kraliçedir her daim yanlış

Aşılanmış fikirlere, önyargılara, söylentilere ve bize yaşamı zorlaştıran diğer efsanelere son vermek için Louis-Guillaume Kan-Lacas büyüklere olduğu kadar ufaklere de hitap ediyor. Dünün ve bugünün detaylarını yeniden oluşturmak maksadıyla bütün konuları gözden geçiriyor.

Yazar, bilinmesi gerekenler üzerine, söylenti ağının en büyük başarılarından bazılarını mizah ve sadelikle yeniden konu alıyor, genel kültürünüzü geliştirirken emin olduğunuz bilgileri sarsıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu