1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kolay Piyano Repertuvarı Pdf indir

Kolay Piyano Repertuvarı Pdf indir
0

Kolay Piyano Repertuvarı pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Kolay Piyano Repertuvarı kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Piyano Repertuvarı kitabı yazar Sevinç Ereren Ferda Ereren tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Piyano Repertuvarı kitabı 20,5 x 29,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Kolay Piyano Repertuvarı kitabın Ciltsiz Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Piyano Repertuvarı pdf oku, Kolay Piyano Repertuvarı PDF yandex, Kolay Piyano Repertuvarı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Piyano Repertuvarı PDF Oku

Kolay Piyano 1-2’nin yazarı Sevinç Ereren’den Kolay Piyano Repertuarı! Üstelik spiralli! Söz ve Müzikler Ferda Ereren’e aittir.

“Üç Küçük Domuzcuk” masalını bilmeyeniniz yoktur. Hani en dayanıklı evi en fazla çaba harcayan üçüncü domuzcuk yapar ve ahilerini de kurtarır, mutlu mesut yaşarlar. Burada “en fazla çaba harcayan” sözcüğüne vurgu yapmak istiyorum. Emek; en kıymetli kavramdır. Çocukların bedensel, zihinsel, sosyal, davranışsal… gelişimi için hiç bir fedakârlıktan kaçınmadığımızı söylemek yanlış olmaz. Her ebeveyn olanakları elverdiğince bu gönüllü çabayı sergiler.

Bu kutsal uğraşıda biz eğitimcilere ve sanatçılara düşen görev ise kolaycılığa kaçmadan, hedefe kolay kazancı değil eğitimi alarak çalışmak ve üretmektir.

İşte bu evrensel gerçekler ve doğrular çerçevesinde siz değerli okurlarımıza bir eser daha sunmanın haklı gururu içindeyiz.

Picasso, Paris’te bir kaldırım kafeteryasında, masada kahvesini yudumlarken peçeteye bir resim çizer. Yan masadaki müşteri atılır; “Üstad resmi bana satar mısın?” der. Picasso’nun istediği rakamı çok bulunca itiraz eder; “Ama bir dakika sürdü.” deyince, “Yanlışınız var, kırk yıl artı bir dakika” yanıtını alır.

Elinizdeki bu KOLAY PİYANO REPERTUVARI1, anlattığımız öykü misali senelerca süren içten bir birikimin yine içten bir yansımasıdır. Pedagojik bir yaklaşımla çalışılmıştır. Çocuklarımızın da içinde doğup büyüdüğü kültürel yapıyı özümsemiş Dr. Ferda EREREN’in söz ve müziklerini gerçekleştirdiği çocuk şarkılarının ALFA YAYINCILIK tarafından kitaba dönüştürülmesi sonucu siz değerli okurlarımıza ulaşmıştır.