Din Kitapları

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir Pdf indir

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Kendini Bilen Rabb’ini Bilir kitap ile ilgili özet bilgiler. Kendini Bilen Rabb’ini Bilir kitabı yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınmıştır. Kendini Bilen Rabb’ini Bilir kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Kendini Bilen Rabb’ini Bilir kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kendini Bilen Rabb’ini Bilir pdf oku, Kendini Bilen Rabb’ini Bilir PDF yandex, Kendini Bilen Rabb’ini Bilir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir PDF Oku

“Hayatın monoton geçtiğinden şikayet ediyorsun, onu donuk hale getiren yalnızca sensin, senin dünyanda, senin duygularını kim renksiz kılabilir?

Ve senin her şeyi bırakıp aynanın karşısına geçmeni isterim. Ellerinle yüzüne, gözlerine, burnuna, kulaklarına dokun, onları hissederek dokun
ve işte Yaradan’ın izlerini görüyorsun! Dokunduğun yerler ne kadar ilahi, onlar ne kadar kutsallar!…

Sen kutsal bir bedenin içinde yaşayan ruhsun. İlk adım bedenini sevmektir ve bedenini sevdikten sonra ruhunu sevebileceksin ve son adım seni varlığına götürecektir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu