Edebiyat Kitapları

Karantina Pdf indir

Karantina pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Karantina kitap ile ilgili özet bilgiler. Karantina kitabı yazar Beyza Alkoç tarafından kaleme alınmıştır. Karantina kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Karantina kitabın İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karantina pdf oku, Karantina PDF yandex, Karantina PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karantina PDF Oku

Karantina

Genç yazar Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan “Karantina” isimli bu roman, gençler içinde şu aralar bi hayli revaçta. Yazarın genç yaşına rağmen gösterdiği bu performans büyük takdir toplarken, gençleri sürükleyici bir maceraveyavet ediyor. Gördüğü büyük ilgi karşısında romanını bir seriye dönüştüren genç yazar, serinin bu ilk kitabı “Karantina” ile gizem dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dostluk, arkadaşlık, romantizm, sır ve gerilim… Hepsi bu kitapta sizleri karşılıyor.

Mahşerin Dört Atlısı ile Maceraya Hazır mısınız?

Zeynep, yeni başladığı okulunda korkunç olaylar ile yüz yüze gelir ve bir anda kendini karantinada bulur. Okulun bu ilk gününde salgın bir hastalığın meydana geldiği söylentisi yayılmıştır ve öğrenciler bundan dolayı okul içinde karantinaya alınmıştır. Bu esnada Zeynep, okulun karanlık koridorlarından birinde yerde bir kız cesedi ile karşılaşır. Ne yapacağını bilemeyen kahramanımız, dehşete kapılmıştır.

Tam da o esnada Zeynep, aslında yalnız olmadığını fark eder. Cesedi gören ve bilen bir başkası daha mevcuttur. Lakin Zeynep, o birinin cesedin katili olduğunu düşündüğü için bir türlü arkasına dönüp bakmaya cesaret edemez. Derken, Onur konuşmaya başlar ve kendini tanıtır. Onur, okul müdürünün oğludur ve cinayeti kimin işlediğini bilmemektedir. Tek bildiği, suçun babasının üzerine atılacağıdır. Bu nedenle o ve iki çocukluk arkadaşı Mert ile Burak, cesedi ortadan kaldırmaya gelmişlerdir. Zeynep’in de kendilerine yardım etmesini beklemektedirler.

Bu andan bu yana bu dört kişi birbirlerine sıkı sıkı bağlanacak ve müthiş bir dostluk örneği sergileyecektir. Peki, cinayeti işleyen katil aslında kimdir?

Bunları Biliyor muydunuz?

Yazar Beyza Alkoç, aslında bir Wattpad yazarıdır. İlk romanı olan “Karantina”yı bu platform üzerinde yazmaya başlamış, gördüğü yüksek ilgi karşısında ise yayınlama kararı almıştır. Böylelikle kitap, 2018 senesinde basılarak okuyucular ile buluşmuştur.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Gençlik romanlarının en bi hayli beğeni alan eserlerini ve kitleleri peşinden sürükleyen serileri keşfetmeye hazır mısınız? Birbirinden farklı konuları ve sürükleyici anlatımlarıyla bu kitaplara sahip olmak için beklemeyin. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen alışverişe başlayın!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu