Edebiyat Kitapları

Yaşamadan Ölmeyeceğim Pdf indir

Yetaptan Ölmeyeceğim pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Yetaptan Ölmeyeceğim kitap ile ilgili özet bilgiler. Yetaptan Ölmeyeceğim kitabı yazar Maud Ankaoua tarafından kaleme alınmıştır. Yetaptan Ölmeyeceğim kitabı 304 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Yetaptan Ölmeyeceğim kitabın 1. Basım Yan Pasaj tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yetaptan Ölmeyeceğim pdf oku, Yetaptan Ölmeyeceğim PDF yandex, Yetaptan Ölmeyeceğim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yetaptan Ölmeyeceğim PDF Oku

“Yaşamak, nadir rastlanan bir şeydir. Çoğu insan yalnızca var olur.” -Oscar Wilde

“İntiharını otuz gün erteleyebilir misin? Otuz gününü̈ satın almak istiyorum! Haydi, kaybedecek hiçbir şeyin yok. Göreceksin, kendini çok rahatlamış hissedeceksin.” Phueng masanın üzerinde duran silahı eline aldı. “Anlaşma zamanının sonunda sana geri vereceğim.” Silahın emniyetinin açık olduğunu görünce gülümsedi. “Sanırım sana nasıl kullanıldığını da öğretmem gerekecek!”

Fransa’da Bestseller
Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü’nün yazarından

Başarılı finans dehası Malo, bir proje için Bangkok’a çağrılır. Ne var ki şehre varışından kısa süre sonra onu mahveden bir konuşmaya kulak misafiri olur: Yaşamak için yalnızca birkaç ayı kalmıştır… Varlığından ve yaşamından tüm ümidini keserek intihar etmeye karar verdiği sırada Phueng adlı esrarengiz, yaşlı bir kadınla karşılaşıp ondan garip bir teklif alır: Kadın, ölümünü yalnızca otuz gün geciktirmesini istemektedir. Malo kaderinin gidişatını değiştirecek bir dizi deneyimi içeren anlaşmayı kabul ettiğinde bu dünya çapında yalnızca “var olanlardan” değil, gerçekten “yaşayanlardan” olmayı da seçtiğinin farkında değildir.

Ya yaşadıklarımız nesilden nesile aktarılan travmalarımızdan kaynaklanıyorsa?
Kâinattaki hiç kimsenin sırrına eremediği, bambaşka bir plan varsa?
Başımıza gelenler bir amaç uğruna yolumuza yerleştirilmişse?

Bir romandan daha fazlası olan Yetaptan Ölmeyeceğim, bizi varoluşumuzun derinliklerine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor ve hayal ettiğimiz yaşamı yaşayabilmemiz için ilham veriyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu