1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar Pdf indir

Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar Pdf indir
0

Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar kitap ile ilgili özet bilgiler. Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar kitabı yazar Jim Carrey Dana Vachon tarafından kaleme alınmıştır. Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar kitabı 264 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar pdf oku, Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar PDF yandex, Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Jim Carrey ve Dana Vachon Anılar ve Yanılsamalar PDF Oku

Bu, Jim Carrey’le ilk tanışmanız olacak…

Kendisinin çok başarılı ve bi hayli beğeni alan bir oyuncu olduğu, Hollywood’un göz alıcı ışıklarından ziyadesiyle faydalandığı doğru. Ama belki de geçmişe sünger çekmenin zamanı gelmiştir artık. Hatta biraz şişmanlamasının da zamanı gelmiş olabilir, ne de olsa tüm o diyetlerden bıkmış durumda. Akla hayale sığmayacak metotlarla içindeki sıkıntı bulutundan kurtulmayı denese de bir türlü başaramaz. Ünlü bir aktör ve dinozor kafatası koleksiyoncusu olan dostu Nicolas Cage’in önerileri bile yaşadığı çöküşten kurtaramaz onu.

Lakin sonra Georgie ile tanışır; acımasız ustası ve yaşamının aşkı. Hemen ardından da senarist Charlie Kaufman’ın yardımıyla sınırlarını epey zorlayacak bir rol teklifi alır. Belki de senelerdır beklediği rol bu olacak, sonunda Oscar heykelciğine kavuşacak ve böylece işler nihayet yoluna girecektir…

Lakin kâinatın Jim için başka planları mevcuttur!

Jim Carrey ve romancı Dana Vachon tarafından kaleme alınan

Anılar ve Yanılsamalar, Carrey’yi kurgusal bir karaktere dönüştürüp ona sürrealist bir gerçeklik kazandıran, sıradışı bir anı/roman. Hollywood ünlüsü, bunun bunun yanındalık ve ilgi bağımlısı olmaktan kaçarken içinde kopan kıyametle tanışan Carrey’den son derece cesur ve keyifli bir yapıbozumu.