1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

İçindeki Dağı Aş Pdf indir

İçindeki Dağı Aş Pdf indir
0

İçindeki Dağı Aş pdf indir, Anlatı türünde kaleme alınan İçindeki Dağı Aş kitap ile ilgili özet bilgiler. İçindeki Dağı Aş kitabı yazar Sadettin Saran tarafından kaleme alınmıştır. İçindeki Dağı Aş kitabı 288 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İçindeki Dağı Aş kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İçindeki Dağı Aş pdf oku, İçindeki Dağı Aş PDF yandex, İçindeki Dağı Aş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İçindeki Dağı Aş PDF Oku

Bu kitap, zirveden manzarayı izleyen bir adamın öyküsü değil, zirveyi aklına ve kalbine inançla yerleştirmiş bir birinin yolculuk hikâyesidir.

Hayat, önümüze önüne geçer çıkaran, birden fazla defa kayboluşlar yaşatarak yoran, arayışların ve acının hiç bitmediği kötü kurgulanmış bir oyun değil, bilakis, önüne geçeri aştıkça haz veren, terlettikçe güçlendiren, öğreten bir yol. Ona söverek, kaderci ve karamsar bir dünya kurarak, ondan vazgeçerek nefes almaya devam etmek, kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülük. Yaşamın varmak değil, gitmek, ilerlemek, kendi yolunda yürümek, düşünce kalkmak cesareti olduğunu bilinmekte artık. O halde sıra toparlanıp ayağa kalkmakta…

Yüzünüzü neye döndüğünüz mühim, neyi seçtiğiniz, kendinize neyi ilke edindiğiniz… Şüphesiz ki “amaç” yalnızca kazanmak değil, kazandığını paylaşmak, “paylaşmak” bir zorunluluk değil, insani hazların en kıymetlisi, “değer” öğretilerimiz ışığında bizlere huzur ve tatmin hissini yaşatan mühim bir yaşam unsuru, “sevgi” yaşama sıkı sıkı tutunmanın en temel motivasyonu, “yaşamı amaçları tüketmeden, paylaşarak, değerler ve ilkeler ışığında sevgi ile yaşayabilmek” ise şansın ta kendisi olmalı.

Hadi güzel kardeşim!

Kaldır başını ve daha bir tevekkül içinde bak yaşama. Ona değer katacak sensin, unutma!

Nasıl mı?

Öğrenerek, üreterek, paylaşarak, destekleyerek, düşleyerek, düşünerek, affederek, barışarak, saygı duyarak ve çok beğenerek… Ve belki de en önce, İÇİNDEKİ DAĞIAŞarak…