1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt Pdf indir

Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt Pdf indir
0

Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt kitabı yazar Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınmıştır. Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt kitabı 15,5 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt kitabın Türkçe Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt pdf oku, Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt PDF yandex, Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri Tek Cilt PDF Oku

Kelimeler her daim kuşku taşır içinde.

19. yüzyılın gerilim, korku, polisiye ve gizem yazarlarından olan Edgar Allan Poe, Amerika ve dünya edebiyatının en büyük yazarları içinde yer alır. Korku türüne öncülük etmesinin bunun yanında kendisinden sonra birden fazla ismin faydalanacağı yaratıcılıkta hikâyeler yazmış öyle ki bu hikâyelerle Arthur Conan Doyle’nun yarattığı dünyaca ünlü Sherlock Holmes’ a ilham olmuştur. Döneminde hikâyeleri gerektiği değeri görememiş olsa da zorlu yaşamının sona ermesinden sonra zekâsı ve üslubuyla şimdilerde hâlâ gerilim ve polisiye türünde çokça araştırılan ve okunan bir yazar olmuştur.

Bütün hikayelerini bir araya topladığımız bu özel basımda, onun enteresan zihninin ürünü olan arada bir kelime oyunları arada bir felsefi yaklaşımları arada bir yaratıcılıkla birleşen hikâyeleri gerilim dolu kapıları aralayarak korku seven okuru kendi dünyasına davet ediyor.

Gördüklerinizin yarsına inanın, duyduklarınızın hiçbirine.

Hakikat daha çizmelerini giyerken yalan dünyayı dolaşır.

Gerçek her zaman bir kuyunun dibinde değildir.