1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gülme Başına Gelir Komşuna Pdf indir

Gülme Başına Gelir Komşuna Pdf indir
0

Gülme Başına Gelir Komşuna pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Gülme Başına Gelir Komşuna kitap ile ilgili özet bilgiler. Gülme Başına Gelir Komşuna kitabı yazar Mine Sota tarafından kaleme alınmıştır. Gülme Başına Gelir Komşuna kitabı 152 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Gülme Başına Gelir Komşuna kitabın 1. Basım Hayykitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gülme Başına Gelir Komşuna pdf oku, Gülme Başına Gelir Komşuna PDF yandex, Gülme Başına Gelir Komşuna PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gülme Başına Gelir Komşuna PDF Oku

Bu kitap, yalnızca sizi güldürmekle kalmayacak, bunu etrafınıza da bulaştıracak!

Artık ben okuyanın doğrucusuyum; gereği düşünülen her şey bu kitapta!

Bu kitabın ölüyü bile güldürdüğü, kiloluk kahkahanın toptan fiyatına perakende satıldığı, derde kedere “Aman boş ver be!” dedirttiği ve bozuk morallerin Mine Sota atölyelerinde itina ile tamir edildiği bilgisi yer alıyor.

“Zeytinyağlı yiyemem aman, basma da fistan giyemem aman” diyenlerdenseniz bu kitap seçiciliğinize fena halde hitap edecek. Titizlenmenize değecek.

Neron’un bu kitabı bulamadığı için sinirinden ortalığı yaktığı, Kleopatra’nın, “Önce ben okuyacağım” diye kendisini sokmaya çalışan yılanın ümüğünü sıktığı, Rapunzel’in tutuna tutuna kuleden aşağı inip, sırf bu kitabı almak için kitapçıya kaçmak maksadıyla saçlarını uzattığı tarihi atmasyonlarda bulunmaktadır. Zenginlerden alıp yoksullere veren Robin Hood’un bu kitabı okumayanlardan alıp okuyanlara verdiği de rivayetler içindedır.

Hiçbir şey ile ilgili her şeyin anlatıldığı ve her şey ile ilgili birden fazla şeyin didiklendiği bu kitap, yalnızca sizi güldürmekle kalmayacak, bunu etrafınıza da bulaştıracak. Kısa olaraksı bu kitabı aldığınız takdirde sizi de bir gülmek alacak. Haydi, kitapta gülüşürüz…