Pdf Kitap Arşivi

Portre Çizimi Pdf indir

Portre Çizimi pdf indir, Resim-Plastik Sanatlar türünde kaleme alınan Portre Çizimi kitap ile ilgili özet bilgiler. Portre Çizimi kitabı yazar Andras Szunyoghy tarafından kaleme alınmıştır. Portre Çizimi kitabı 22,5 x 29,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Portre Çizimi kitabın Portrait Drawing Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Portre Çizimi pdf oku, Portre Çizimi PDF yandex, Portre Çizimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Portre Çizimi PDF Oku

Bir portre çizmek için neye gereksiniminiz var? Elbette ilk kez istek ve yeteneğe. Makul miktarda sabır, azim ve tabii ki iyi gözlem
becerilerine. Ama bunlar yeterli değil. İyi bir çizim ortaya koymak için perspektif kaidelerinı, doğru ölçü almayı, basit formları çizmenin inceliklerini bilmeniz gerekir. Mesela çizdiğiniz burun yüzün kalanına kıyasla büyükse ne yapacaksınız? Burnu mu yoksa başın kalan kısımlarını mı sileceksiniz? Çizim yaparken hangi araçlarla nasıl etkiler yaratabilirsiniz? Yıllardır eğitmenlik yapan başarılı sanatçı András Szunyoghy portre çizimine dair bütün soruların cevabını Portre Çizimi kitabında veriyor. Üstelik kitaba çizimlerinizde size yol gösterecek Dürer Izgarası ve gölgelendirme yaparken elinizin altında bulundurmanız gereken grayscale eşlik ediyor. Size de çiziminizden keyif almak kalıyor!

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu