1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl Pdf indir

Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl Pdf indir
0

Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl kitap ile ilgili özet bilgiler. Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl kitabı yazar Olivia Brookes tarafından kaleme alınmıştır. Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl kitabı 21×30 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl kitabın İngilizce İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl pdf oku, Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl PDF yandex, Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dinozorlar Dünyasında Bir Yıl PDF Oku

Dinozorlar çok zor bir yıl geçiriyor. Korkunç bir orman yangınının ardından büyük sel geldi. Şartlar zorlu olsa bile bazı dinozorlar yuva yapıp yumurtluyor. Bazıları ise sürüler oluşturarak yeni beslenme alanları aramak için yollara düşüyor.

Etçil ve otçul dinozorlar içindeki savaş ise hiç bitmiyor. Dinozorlar dünyası gerçekten fazla ilgi çekici. Ayrıntılı resimler ve keyifli sahnelerle dinozorların yaptıklarını izleyebilir, zorlu doğa koşullarına karşı verdikleri yaşam mücadelesi ile ilgili enteresan şeyler öğrenebilirsin.