Felsefe Kitapları

Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? Pdf indir

Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? kitap ile ilgili özet bilgiler. Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? kitabı yazar Alain De Botton Steven Pinker Matt Ridley Malcolm Gladwell tarafından kaleme alınmıştır. Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? kitabı 13×20 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? kitabın Ciltsiz Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? pdf oku, Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? PDF yandex, Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gelecek Daha Güzel Günler mi Getirecek? PDF Oku

Gelişim. Modern çağın ışıltılı kavramlarından biri. Teknolojinin yaygınlaştığı, kişisel özgürlüklerin, küresel ilişkilerin hiç olmadığı kadar güçlendiği dünyamızda, insanlık altın çağına mı yaklaşıyor? Yoksa gelişim kavramının bir gerçeklik değil yalnızca bir ideoloji, Batı’dan çıkma bir illüzyon olduğunu söyleyen muhalifler mi haklı?

Dünyaca tanınmış dört düşünür günümüzün en sıcak tartışmalarından birini konu alıyor. Steven Pinker ve Matt Ridley geleceğin daha güzel günler getireceğine dair Alain de Botton ve Malcolm Gladwell’e meydan okuyor.

 

Savunan:

“Kaba gerçek şu ki, artık bakireleri yanardağlara atarak kurban etmiyor, lahana çaldılar diye bireylerin ellerini kesmiyoruz. Ve önceden yapıyorduk.”

-Steven Pinker

 

Muhalif:

“Geçmişte işler daha iyiye gitti diye bunun gelecekte de devam edeceği düşüncesi, alt kademe borsacılarla sınırlı olduğunu düşündüğüm bir yanılgıdır.”

-Malcolm Gladwell

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu