Felsefe Kitapları

Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? Pdf indir

Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? kitap ile ilgili özet bilgiler. Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? kitabı yazar Çetin Balanuye tarafından kaleme alınmıştır. Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? kitabı 13,5×21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? kitabın Ayrıntı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? pdf oku, Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? PDF yandex, Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor? PDF Oku

Spinoza’nın bu kadar güzel anlatıldığı bir kitap okumamıştım.”

-Dr. Saffet Murat Tura, Psikiyatrist-

 

“Bu kitap, hüzne âşık bir iklimde sevinci yüceltiyor. Sevinci çoğaltmak için muhakkak okumamız, üzerine düşünmemiz gereken bir kitap…”

-Doç. Dr. SelçukŞirin, Eğitim Uzmanı-Psikolog-

 

“Çetin Balanuye, Spinoza’nın Sevinci Nereden Geliyor?’da, hüzünlere hapsedildiğimiz bir dünya çapında, Spinoza’nın rehberliğinde hakiki bir sevinci nasıl yaratabileceğimizi, ‘sevince dönüşme’yi nasıl başarabileceğimizi sorguluyor.”

-Dr. Eylem Canaslan, Felsefeci-

 

“Sık sık kedere battığımız şu zamanda okunacak kitap; sevince dönüşmenin olabilecek olduğunu anlatıyor. Hem de ne güzel anlatıyor…”

-Prof. Dr. Haluk Şahin, Gazeteci-Yazar-

 

“Çetin Balanuye, felsefenin çetin meselelerini günlük dille, sokaktaki insana ifade etmektedir. Mutluluk endişesı olan her bireyin okuması gereken müthiş bir kitap.”

-Prof. Dr. Yasin Ceylan, Felsefeci-

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu