1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık Pdf indir

Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık Pdf indir
0

Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık kitap ile ilgili özet bilgiler. Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık kitabı 24 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 20 x 20 ebatında olan Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık kitabın 1. Basım Karakalem Kitabevi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık pdf oku, Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık PDF yandex, Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık PDF Oku

Dört-beş yaşlarındaki tüm çocuklar gibi, Ege de sürekli olarak “Neden?” diye soruyor – “O araba, neden durdu?”dan tutun, “Neden, zürafalar uzun boyunlu?”ya kadar. Ege, daha okuma yazma bilmiyor; ama çok kitap dinliyor… düşleyebiliyor, anlatabiliyor.

Belki de mühim olan “soru” sorma, öğrenme isteğidir. Her çocuk gibi, Ege de çevresini gözlemler; anlamlandıramadığı bir şey gördüğünde yakınlarına (büyüklerine) sorar. Çocuğun aslında bizden istediği, öğrenme isteğini, soru sormasını olumlayıp olumlamadığımızı öğrenmektir.   

Ege, şimdiye dek dinlediği kitaplardan esinlenerek bu öykü kitabını oluşturdu. Ege düşledi, annesi kaleme aldı. Ege’nin, siz değerli okurlarımız için anlatacağı öykülerinin içinde en beğendiği: Geceleri Balinaya Dönüşen Fıstık.

 Büyükleriniz, size, kitabı okuduktan sonra, Ege’den de dinlemek ve izlemek isteğe göre arka (iç) kapakta… ceptelefonunuz ile kodu taratın, unutmayın!