1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir Pdf indir

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir Pdf indir
0

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitap ile ilgili özet bilgiler. Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabı yazar Esra Ezmeci tarafından kaleme alınmıştır. Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir pdf oku, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF yandex, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir PDF Oku

Yaşanmamış bir hayattan daha üzücü ne olabilir?

Yaşam size ne getirir bilemezsiniz ama sizden ne götüreceğini siz belirlersiniz.

İnsanız. Yanlışlarımızla doğrularımızla, başarılarımızla başarısızlıklarımızla, sevdiklerimizle sevemediklerimizle, yaptığımız ve var olduğumuz her şeyde her an gelişiyor ve büyüyoruz.

 

Bazı zaman canımız o kadar acıyor ki hayata küsüp büyümeyi ve gelişmeyi unutuyoruz. Oysa varlığımızın en manalı kısmı hatalarımızdan, tecrübelerimizden ders alarak gelişmek, ilerlemek ve en büyük besinimiz sevgiye her zaman yer açmaktır. Unutmayın, hiçbir zaman, bir daha sevemeyecek, yeni bir hedefin peşine düşemeyecek, yeni hayaller kuramayacak kadar yaşlanmayacaksınız. Hâlâ nefes alıyorken yaşamdan istediğinizi alın.

 

Neden yanlış insana âşık oluruz?

Neden kimseye hayır diyemeyiz?

Neden ilişki kurmaktan ve bağlanmaktan korkarız?

İlişkilerde kaybettiren davranışlar nelerdir?

Sevdiğiniz kişiyi evliliğe nasıl ikna edersiniz?

Nasıl kendiniz olursunuz?

Özgüven nasıl kazanılır?

Geçmiş travmalarla nasıl başa çıkılır?

Hayatınızı nasıl değiştirirsiniz?

Mutluluk yanılsaması nedir? Neden hep mutsuz hissederiz?