Ders Kitapları

Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Pdf indir

Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitap ile ilgili özet bilgiler. Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitabı yazar Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınmıştır. Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitabı 320 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitabın 1. Basım Kronik Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler pdf oku, Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF yandex, Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Var mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF Oku

“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi yaşamım manalı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu… Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştirdiğim farkındalıkların sonucu mu?”

Doğan Cüceloğlu

 

Doğan Cüceloğlu, yalnızca psikoloji kariyeriyle değil, insan yaşamına dokunan ve insana dair her hikâyeden şifa çıkarabilen bilgeliğiyle bu coğrafyanın en mühim ilim bireylerindan biri. Seksen yılı aşkın ömrünün bir birikimi olarak, şimdi herkesin merak ettiği “hayati” sorulara en içten yanıtlarını sunuyor. Herkes gibi aslında o da hâlâ savaşıyor, keşfediyor, hayata değer katıyor.

Hayatın anlamı nedir?

İnsan kendini nasıl geliştirir?

Umutsuzluk nasıl aşılır?

İçimizdeki öz nasıl görülmektedir?

Çevremiz bizi nasıl etkiler?

Kime akıl danışılır?

Yaşam neleri ödüllendirir?

 Zihin nasıl işler?

“Biz” olmak için neler yapılmalıdır?

Ömür yolculuğunda neyin mühim olduğunu anlamak, keşif ve merak duygularına sahip çıkmak bir yaşamı “kıymetli” kılmak için en mühim meziyetler içinde. Elinizdeki rehber niteliğindeki kitap, yaşamı boyunca bu meziyetlerin peşine düşmüş ve her ânına onları ilmek ilmek işlemiş Doğan Cüceloğlu’nun, Deniz Bayramoğlu ile sohbetlerinden oluşuyor ve herkese şu soruyu soruyor: “Zorluklarla başa çıkmaya, içindeki gücü keşfetmeye VAR MISIN?”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu