1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Düğün Günü Pdf indir

Düğün Günü Pdf indir
0

Düğün Günü pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Düğün Günü kitap ile ilgili özet bilgiler. Düğün Günü kitabı yazar Jasmine Guillory tarafından kaleme alınmıştır. Düğün Günü kitabı 320 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Düğün Günü kitabın 1. Basım Parola Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Düğün Günü pdf oku, Düğün Günü PDF yandex, Düğün Günü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Düğün Günü PDF Oku

Seni, düğün seremonisi boyunca sahte flörtüm yapacağıma ve öyleymiş gibi davranacağıma yemin ederim; Pazar günleri bizi ayırana dek!

Asansörde sıkışıp kaldığı bir adamla düğüne gitmeyi kabul etmek Alexa Monroe’nun normalde yapmayacağı bir şey fakat Drew Nichols ile alakalı karşı koyması çok zor olan bir şey var!

Eski sevgilisinin düğün arifesindeki Drew, gönül işlerini bıraktığını sanıyordu. Ta ki bir elektrik kesintisi yaşamını değiştirip ona sahte bir kız arkadaş sunana kadar.

Alexa ve Drew, düşündüklerinden fazla daha fazla eğlendikten sonra Drew, Los Angeles’a, pediatrik cerrah olarak işine geri dönmek zorunda kalır ve Alexa, belediye başkanının personel şefi olduğu Berkeley’e gider. İkisinin de birbirini düşünmeden edememesi ne kötü!

İhtiyaç duydukları ile gerçekten istedikleri içindeki boşluğu dolduran iki kuvvetli profesyonel, yüzyılın uzak mesafe ilişkisine imza atmak üzere…