1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Büyük Panda ve Küçük Ejderha Pdf indir

Büyük Panda ve Küçük Ejderha Pdf indir
0

Büyük Panda ve Küçük Ejderha pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Büyük Panda ve Küçük Ejderha kitap ile ilgili özet bilgiler. Büyük Panda ve Küçük Ejderha kitabı yazar James Norbury tarafından kaleme alınmıştır. Büyük Panda ve Küçük Ejderha kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 17 x 21 ebatında olan Büyük Panda ve Küçük Ejderha kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Büyük Panda ve Küçük Ejderha pdf oku, Büyük Panda ve Küçük Ejderha PDF yandex, Büyük Panda ve Küçük Ejderha PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Büyük Panda ve Küçük Ejderha PDF Oku

Onlar, soğuk mevsimlerin sisi etraflarını sararken yere uzanıp parıldayan yıldızlara bakarak uykuveyalan iki dost. Nihayet bahar kapıyı çaldığında, sıcacık bir günün doğuşunu izlerken kendilerini bekleyenin bambaşka bir yolculuk olduğunu anlarlar.

Büyük Panda ve Küçük Ejderha’nın dört mevsim süren büyüleyici macerası işte böyle başlar. Yol farklı zamanlarda çetin virajlarıyla baş döndürse de her kayboluşun yeni bir keşfe kapı araladığını fark edip ândaki mutluluğu yakalamayı başaracaklardır. Çok geçmeden her ikisinin de farkına varacağı gibi bu kıymetli yol arkadaşlığı, yaşamı olanca zorluğu ve belirsizliğiyle göğüsleyip sevmeyi öğretecek gerçek bir armağandır.

Yazar ve ressam James Norbury, Büyük Panda ve Küçük Ejderha’da yaşamının en güç dönemlerinde yeniden doğrulmasını sağlayan Budist felsefenin kuvvetli maneviyatı ışığında eşsiz bir yol hikâyesi yazıp resmediyor. Yediden yetmişe, yolunu kaybeden herkesin elinden tutması ümidiyle…