Pdf Kitap Arşivi

Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Jules Verne tarafından kaleme alınmıştır. Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Doktor Ox’un Deneyi-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Macera ve bilim kurgu yazarı Jules Verne eserlerinin çoğunda enteresan mekânlarda yapılan heyecanlı yolculukları anlatır. Kahramanlar okyanusların derinliklerinde, tropik denizlerde, uzayda, yağmur ormanlarında veya dağlarda, enteresan maceralar yaşar; müthiş işler başarırlar. Elinizdeki bu romanda ise yazar çok değişik bir yol izlemiş ve vatandaşlarının sakinliğiyle ünlü küçücük bir ülkede yapılan bilimsel bir deneyi anlatmış. Aslını söylemek gerekirse deneyin amacı bütün ülkeyi bedava aydınlatmaktır, ama ülkede garip şeyler olmaya başlar.

Jules Verne’in yaratıcı dehasının ne kadar büyük olduğunu sergilediği bu enteresan roman, zamanında o kadar ilgi çekmiştir ki, opera olarak sahnelenmiştir. Merakla sayfaları çevirirken, kahkahalarınızı tutamayacaksınız.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu