1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce Pdf indir

Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce Pdf indir
0

Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce kitap ile ilgili özet bilgiler. Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce kitabı yazar Refika Birgül tarafından kaleme alınmıştır. Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce kitabı 372 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 18,5 x 22 ebatında olan Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce pdf oku, Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce PDF yandex, Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Refika’nın Mutfağı – Türkçe İngilizce PDF Oku

Yemek yapmaya yeni başlayanların sıra sıra takip edebilecekleri, yeni ev kuranların mutfak düzeni ile alakalı birden fazla şey öğrenebilecekleri, mutfakta gözü kapalı yemek yapanların bile “Aaa bu önceden hiç aklıma gelmemişti!” diyebilecekleri, hazırlaması kolay, tadı nefis ve bizim malzemelerimizle üretilmiş çiçeği burnunda yemekler…

Benim dünyamda hazza dönüşen bir tada ulaşmak; iyi malzemelerin, keyifli bir mutfakta, kolay ve akan metotlarla hazırlanması ve kendilerine uygun özgün sunumlarıyla olabilecek. Bu nedenle bu kitap yalnızca tariflerden değil bunları kapsayan dört ana bölümden oluşuyor. Kadayıftan Mantı, Yufkadan Türk Suşisi gibi yapması kolay bir şekilde ve tadı nefis metotlarla karışılaşacaksınız.
Yeni İstanbul’da güzel insanlarla dolu, lezzetli sofralarda, bol bol muhabbetler…

This book reflects my great passion to come up with delicious new recipes and easy-to-master methods that build on the marvels of traditional Turkish cuisine and add a contemporary flair. It presents an alternative way of modern living that both honors traditional ingredients and experiments with novel possibilities.

In my world good food is a combination of fresh, quality ingredients, intelligent preparation, attractive recipes and presentation that appeals to all of our five senses. The book is correspondingly divided into chapters starting out in local markets and ending on the table with presentation. 

From rolling colorful Turkish sushi out of fresh yufka, or using angelhair kadayif to make delicate dumplings, I hope this book both surprises and delights you. Living in Istanbul is truly a privilege, and sometimes even a fairytale. New Istanbul style cooking offers a very contemporary journey into the layered soul of this ancient city. Enjoy!