1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

2 Yaş Etkinlik Kitabı Pdf indir

2 Yaş Etkinlik Kitabı Pdf indir
0

2 Yaş Etkinlik Kitabı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan 2 Yaş Etkinlik Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. 2 Yaş Etkinlik Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. 2 Yaş Etkinlik Kitabı kitabı 48 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 21 x 29,5 ebatında olan 2 Yaş Etkinlik Kitabı kitabın 1. Basım Teras Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 2 Yaş Etkinlik Kitabı pdf oku, 2 Yaş Etkinlik Kitabı PDF yandex, 2 Yaş Etkinlik Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

2 Yaş Etkinlik Kitabı PDF Oku

2 yaş çocuklar için kolaydan zora doğru hazırladığımız bu etkinlik kitabında birbirinden keyifli, eğitici ve öğretici oyunlar yer alıyor.
Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, keyifle yapacakları bu etkinlikler, çocukların hem el-göz koordinasyonu ve motor becerilerini hem de kavrama, eşleştirme, gruplama, karşı karşıya geldirma, sıralama ve mantık yürütme gibi bilişsel yetilerini geliştirmek üzere tasarlandı. Çocuklar yaptıkça öğrenir, tanıdıkça gelişir, başardıkça sever. Eğlenceli etkinliklerle çocukların bilgiyi sıra sıra deneyimlemelerini ve kendilerini keşfetmelerini sağlayın.