1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın Pdf indir

Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın Pdf indir
0

Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın kitap ile ilgili özet bilgiler. Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın kitabı yazar Mine Ataman tarafından kaleme alınmıştır. Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın kitabı 20 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın kitabın Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın pdf oku, Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın PDF yandex, Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Cennette İlk Sofra-Bilge Kadın PDF Oku

Elma Yayınevi, geçmişten günümüze Anadolu uygarlıklarında ekmeğin, buğdayın,  insanın bilinmeyen öyküsü ile buluşuyor okuyucusuyla. Yazar Mine Ataman, şimdiye kadar anlatılanlardan çok değişik bir biçimde anlatıyor bize ekmeği.

…İnsan ve buğday yeryüzünün en kadim ikilisidir. Onlar mucizeyi birlikte gerçekleştirir. Her yeni ekmek dünya çapındaki yeni bir mucizenin habercisidir. Her seferinde bir tohum yollara düşer; kendini gerçekleştirmek, insanla buluşmak için. Buğday mucizesinde, bereketi, sabrı, paylaşımı gizler.

Bu kadim ikilinin hikâyesini merak edenler için Cennette İlk Sofra…

Keyifli okumalar.