1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi Pdf indir

Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi Pdf indir
0

Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi kitabı yazar Sinan Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi kitabı 96 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi kitabın 1. Basım Fom Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi pdf oku, Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi PDF yandex, Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çetin Ceviz Ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikayesi PDF Oku

“Gözlüklü Çocuk, göz açıp kapayıncaya dek bizi gezegenin iki kutbundan birine getirdi. Etrafımız alabildiğine beyazdı. Kuzey Kutbu olduğunu tahmin ediyordum. Her ne kadar güneş olsa da önceden böyle bir soğuk gördüğümü hatırlamıyorum. Büyük bir derin dondurucunun içindeydim adeta. Her ne kadar çevremizde bir tane bile görmesek de penguenler gibi birbirimize sokulup ilerliyorduk. Bir yandan da etrafımı izliyordum. Beş ay önce çöl sıcağındaydık, şimdiyse dünyanın en soğuk noktalarından birinde. Üstelik her an dünyanın en büyük kara etoburu kutup ayısıyla burun buruna gelebilirdik.”

Sinan Yaşar’ın Çetin Ceviz üçlemesinin bu kitabı Çetin Ceviz ve Gözlüklü Çocuk – Sıra Dışı Bir Kardeşlik Hikâyesi’nde sıfırdan doğan kardeşlik bağlarını, gezegenin en zorlu coğrafyalarındaki olağanüstü maceraları ve doğanın bilime nasıl ilham verdiğini okuyacaksınız.