Pdf Kitap Arşivi

Bir Sığınak Olarak Tuvalet Pdf indir

Bir Sığınak Olarak Tuvalet pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Bir Sığınak Olarak Tuvalet kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Sığınak Olarak Tuvalet kitabı yazar Joe Pera tarafından kaleme alınmıştır. Bir Sığınak Olarak Tuvalet kitabı 116 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 12,5 x 17,5 ebatında olan Bir Sığınak Olarak Tuvalet kitabın 1. Basım Okuyan Us Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Sığınak Olarak Tuvalet pdf oku, Bir Sığınak Olarak Tuvalet PDF yandex, Bir Sığınak Olarak Tuvalet PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Sığınak Olarak Tuvalet PDF Oku

Bir Sığınak olarak TUVALET
Joe Pera

Birazcık huzur bulabilmek adına tuvalete kaçan herkesin ihtiyacı: Bir Sığınak Olarak Tuvalet Kitabı!
Sessizlik anlarından nefret ediyor, herhangi bir sohbeti kibarca sonlandıramıyor veya işe ara vermek zorunda kaldığında ne yapacağını bilemiyor musun? Kalabalık bir bayram ziyaretinde “Bence biraz ara vermeliyiz” mesajı mı aldın? Az evvel ücretsiz izne çıkarıldığını mı öğrendin? Yoksa mesanen mi ufak? Tüm bundan dolayırden ötürü sürekli olarak tuvalete kaçıp nefes almak için klozete tünüyor veya deterjanların üzerindeki yazıları okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsan bu kitap tam sana göre! Mustarip olduğun sosyal endişeyla başa çıkmaya çalışırken, rehber niteliğindeki bu çizgi roman tuvalet dışındaki dünyaya yeniden katılabilmen için sana yol gösterecek. Joe Pera’nın mizahi dili ve Joe Bennett’in keyifli illüstrasyonlarıyla daha az yalnız hissedeceksin.
Dil ve uzunluk yönünden bir tuvalet molası süresinde bitirilebilecek, mobil cihazla tuvalete girmeye son verecek ve en mühimsi bulunduğu tuvalette eline alan herkesi endişelarından arındırabilecek Bir Sığınak Olarak Tuvalet Kitabı, Erkam Evlice’nin eşsiz çevirisiyle herkesi nefes almaveyavet ediyor.

Klas biri olduğunuzu konuklarınıza belli etmenin en iyi yolu, tuvaletinizde bu Joe Pera kitabını bulundurmanızdır.
—Seth Meyers, Late Night with Seth Meyers sunucusu

Hayatım boyunca yaptığım bir şey üzerine güzel ve keyifli bir kitap. Teşekkürler Bay Joseph Pera!
—Aidy Bryant, Saturday Night Live komedyeni ve oyuncusu

Joe Bennett sığ şeylerdeki derinliği yakalamayı hep iyi becerir, en başından beri gözümüze bayağı gelen şeylerde saklı olan manayı görmemizi sağlar.
—Brad Neely, çizgi roman yazarı ve China, IL’in yaratıcısı

Muhteşem bir şey.
—Alia Shawkat, Search Party oyuncusu

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu