1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mimarlık 101 Pdf indir

Mimarlık 101 Pdf indir
0

Mimarlık 101 pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Mimarlık 101 kitap ile ilgili özet bilgiler. Mimarlık 101 kitabı yazar Nicole Bridge tarafından kaleme alınmıştır. Mimarlık 101 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Mimarlık 101 kitabın Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mimarlık 101 pdf oku, Mimarlık 101 PDF yandex, Mimarlık 101 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mimarlık 101 PDF Oku

Bir çırpıda ÜSLUP, şekil ve yapı.Ders kitapları, genelde mimarlık ile ilgiliki bilgileri konuya meraklıların bile uykusunu getirecek sıkıcı söylemlere dönüştürür. Mimarlık 101 tüm bu sıkıcı anlatımlara son veriyor ve sizi dünyanın en müthiş binalarını keşfetmeye davet ediyor. Sadece en mühim olaylara, bina stillerine ve mimarlara yer verdiği için bu kitapla mimarlığın enteresan dünyasını keşfetmekten zevk alacaksınız.

Ayrıca şöyle büyüleyici unsurları da bulacaksınız:
– Georgia ve Yunan canlanışı gibi popüler bina stilleri ile yapılmış binalar
– 5 bin yıl öncesinin mimari stillerinin tartışılması
– Mimaride en ilham verici figürlerin eşsiz profilleri

Mimarlık 101, Norman Foster ve Frank Lloyd Wright’tan Bauvais Katedrali ve Empire State Binası’na dek bir çok konuyu kısa ve özlü bir anlatımla konu alıyor.

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Say Yayınları