Pdf Kitap Arşivi

Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin Pdf indir

Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin kitabı yazar Jack London tarafından kaleme alınmıştır. Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin kitabın İngilizce İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin pdf oku, Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin PDF yandex, Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyaz Diş-Kısaltılmış Metin PDF Oku

Kuzey Amerika’nın yaban topraklarında harika hayvanlar yaşar. Kurtlar sürüler hâlinde gezer, birbirinden güzel kuşlar her mevsim yeni yavrular yetiştirir, kunduzlar nehirlerde barajlar kurar, vaşaklar av peşinde koşar… Lakin bu yabanıl topraklarda yaşam çok zorludur. Kışlar çok uzun sürer ve her yeri kaplayan kar aylarca kalkmaz. Bahar gelip doğa canlanmaya başladığında bile hiçbir şey kolaylaşmaz, yiyecek bulmak ve daha da mühimsi birilerine av olmamak için kuvvetli ve akıllı olmak gerekir.

Doğanın tüm güçleriyle hüküm sürdüği bu topraklarda bir kurt yavrusu dünyaya gelir. Aslını söylemek gerekirse diğer kurt yavrularından pek bir farkı yoktur, yalnızca kuvvetli ve akıllı olanların hayatta kaldığı bir ortamda şansın da yardımıyla yaşar. Lakin insanlarla karşı karşıya geldiktan sonra her şey değişir, bu noktadan sonra doğanın ona verdiği yetenekler kendisini kurtarmasına yeterli olmayacaktır. İnsanların yaptığı şeyler, en kıymetli kabiliyetinin yani uyum sağlama becerisinin bile anlamını yitirmesine yol açar. Artık yaşam hemen hemen akıl dışı bir maceradır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu