Pdf Kitap Arşivi

Bunları Ben De Biliyorum Pdf indir

Bunları Ben De Biliyorum pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bunları Ben De Biliyorum kitap ile ilgili özet bilgiler. Bunları Ben De Biliyorum kitabı yazar Elif İnce tarafından kaleme alınmıştır. Bunları Ben De Biliyorum kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Bunları Ben De Biliyorum kitabın Cezve Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bunları Ben De Biliyorum pdf oku, Bunları Ben De Biliyorum PDF yandex, Bunları Ben De Biliyorum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bunları Ben De Biliyorum PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

“Sizlere bu kitapta evrenin nasıl oluştuğunu, büyük patlamanın etkilerini veya fizik formüllerini nasıl kullanmanız gerektiğini anlatmıyorum…

Belki şuana dek fiziği hep formüllerden bir araya gelen sıkıcı bir ders olarak görmüş olabilirsiniz yahut hiç fizik bilmiyor da olabilirsiniz. Fark etmez.

Bu kitapla tanıştığınızda; fiziğin aslında zor ve sıkıcı olmadığını anlayıp, çevremizdeki bir çok hadiseyi açıkladığını görecek; doğru bildiğiniz bazı bilgilerin yanlış olduğunu fark edip, fiziği seveceksiniz. En azından biz öyle bekliyoruz.”

-Doç. Dr. Elif İnce

 

“Evrendeki en büyük ziyan, sorgulama kabiliyetini yitirmiş bir beyindir.”

-Albert Einstein

 

 

Genel Yayın Yönetmeni : Melih Tuğtağ

Editör: Mehmet Beydemir

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu