1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Karikatör Pdf indir

Karikatör Pdf indir
0

Karikatör pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Karikatör kitap ile ilgili özet bilgiler. Karikatör kitabı yazar İzel Rozental tarafından kaleme alınmıştır. Karikatör kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Karikatör kitabın Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Karikatör pdf oku, Karikatör PDF yandex, Karikatör PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Karikatör PDF Oku

1991 senesinden bu yana Şalom gazetesinde her hafta karikatürleri yayına giren İzel Rozental’in 25. yılı vesilesiyle Gözlem Gazetecilik tarafından yayına giren kitabı…

“… İzel Rozental, ülkeler arası mühendislerin uzun süredir yapmaya çalıştıklarını bir başına gerçekleştiriyor: Farklı kültürler, görüşler, inançlar içinde bir köprü inşa ediyor. Cartooning for Peace vasıtasıyla İzel, Hıristiyan, Yahudi ve Müslüman karikatürcüleri, öğrenmek ve tartışmak üzere bir araya getiriyor…”
-Plantu-

“… İzel, o gülümsemesini, en hassas konuları işlediği karikatürlerine bile öfkesini yansıtmadan aktarmayı becerir… Orada olmaktan hemen hemen özür dileyen bir karikatürdür bunun yanı sıra. Kimi zaman naif, kimi zaman hınzır.

Kalemin ucu, kâğıdı tırmalasa da, etrafa mürekkep sıçratsa da, çizgisi her daim hassastır. El yapımı kalıp gibi oturan bir çizgi…”
-Michel Kichka-

Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gözlem Gazetecilik Basın ve Yayın A.Ş.