1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir
0

Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Sir Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınmıştır. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

1887 yılı polisiye edebiyat yönünden çok mühim bir yıl oldu. Çünkü o yıl Sherlock Holmes’un ilk kitabı Kızıl Dosya yayınlandı. Sherlock Holmes o güne kadar görülmüş dedektiflerden fazla farklıydı. Suçluların arkalarında bıraktıkları izleri dikkatle inceliyor ve bilimsel verileri tercih ederek enteresan sonuçlara ulaşıyordu.

Bu macerada Sherlock Holmes yeni ev arkadaşı Dr Watson’a bir cinayet davasıyla birlikte ilgilenmelerini teklif eder. Holmes’un, çok uzun seneler öncesine uzanan ve iki kıtada süren, heyecan dolu hadiselerin arkasında yatan gerçekleri bulması çok zaman almayacaktır.