Pdf Kitap Arşivi

Uzay Baronları Pdf indir

Uzay Baronları pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Uzay Baronları kitap ile ilgili özet bilgiler. Uzay Baronları kitabı yazar Christian Davenport tarafından kaleme alınmıştır. Uzay Baronları kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Uzay Baronları kitabın Türkçe Turkuvaz Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uzay Baronları pdf oku, Uzay Baronları PDF yandex, Uzay Baronları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uzay Baronları PDF Oku

Uzaya turistik seyahatler,

Mars’ta kurulacak koloniler,

Ay’a gidiş-dönüş seferler artık hayal değil!

 

NASA’ya kafa tutup şehrin göbeğine bir roket park eden, balistik füze peşinde Rusya’yı arşınlayan ELON MUSK; Titanik’in kâşifleriyle okyanusun derinliklerindeki Apollo 11’in peşine takılan JEFF BEZOS; uzay işinin stresini yenmek için Las Vegas’ta milyonlar kaybeden ANDREW BEAL; altmışından sonra astronot olmaya karar veren maceraperest RICHARD BRANSON ve diğerleri… Milyarder girişimciler, sizi oraya götürmek için her şeyi göze alıyor.

 

 Uzay Baronları, servetlerini uzayın keşfi için harcamaya kararlı, gözlerini uzak diyarlara dikmiş hayalperestlerin hikâyesi.

 

“Etkileyici görüşler, sürükleyici bir anlatım, enteresan öngörüler. Tek kelime ile söylemek gerekirse heyecan verici. Davenport yalnızca yetkin bir araştırmacı değil, eşsiz bir öykü anlatıcısı.”

-Walter Isaacson, New York Times-

 

“Christian Davenport, uzayda yaşanan amansız yarışı ayrıntı kısmıyla anlatıyor. Uzay Baronları, uzay incelemeleriyla ilgilenen herkesin okuma listesinin ilk sırasında bulunacak bir kitap.”

-Greg Autry, Forbes-

 

“İnsanlığın uzaydaki varlığına dair umut veriyor.”

-Michael López-Alegría, Astronot-

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu