Pdf Kitap Arşivi

Büyük Grev Pdf indir

Büyük Grev pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Büyük Grev kitap ile ilgili özet bilgiler. Büyük Grev kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Büyük Grev kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Büyük Grev kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Büyük Grev pdf oku, Büyük Grev PDF yandex, Büyük Grev PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Büyük Grev PDF Oku

“Bütün yaşamımda kalem kavgasına ilk atılan, kavgayı çıkaran ben olmadım. Hiçbir kalem kavgasına da isteyerek girmedim, hep itilmişimdir. Bu kez de öyle oldu. Ama saldırılmışsam, ama üstüme üstüme gelinmişse, kavgadan kaçamam. Kalem kavgasında ille de yengin gelmeyi düşünmem. Yanılgım gösterilmişse teşekkür ederek özür dilemenin kavga etmekten daha büyük yiğitlik olduğunu bilirim.

“Büyük Grev” adlı masal-öyküm bundan dolayı yapılan saldırılara yanıtlarım, takım tutan saldırganlar için değildir. Çünkü onlar, kendilerine her ne anlatılırsa anlatılsın, önceden neyi ve nasıl anlamak istiyorlarsa fakat onu anlayacaklardır. Önyargılıdırlar. Bu yanıtlarımı, bu sevimsiz kalem kavgasında önyargılı olmayanları uyarmak için yazdım.”

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu