Pdf Kitap Arşivi

Sarmal Pdf indir

Sarmal pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Sarmal kitap ile ilgili özet bilgiler. Sarmal kitabı yazar Murat Ağırel tarafından kaleme alınmıştır. Sarmal kitabı 352 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21,5 ebatında olan Sarmal kitabın 1. Basım Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sarmal pdf oku, Sarmal PDF yandex, Sarmal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sarmal PDF Oku

1950’li senelerdan bu yana önce ABD destekli sonra Suudi Arabistan sermayesinin katkılarıyla bir “Siyasal İslam” organizasyonu kuruldu.

Bu örgüt/organizasyon gelişti, büyüdü, çeşitli kollarıyla ağ gibi ülkemizi sarmaladı. Kadrolar yetiştirdi, kurumlara sızdı, bürokrasiye yerleşti, parça parça devleti ele geçirdi ve en sonunda “tam iktidar” oldu. Uzun senelerdır da Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetiyor.

Şimdi ise onların çocukları, tıpkı 1950’li ve 60’lı senelerda babalarının dedelerinden devraldığı gibi, bu organizasyonu babalarından devralmaya hazırlanıyor.

Birinci kuşak oluşturdu, ikinci kuşak büyüttü, üçüncü kuşak ise günümüz Rabıta’sını kurarak hanedanlaşmaya hazırlanıyor.

Kısa olaraksı MTTB’den TÜRGEV’e uzanan bu “Sarmal”, cumhuriyetimizi dönüştürüyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu