1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

The Playbook-Oyunun El Kitabı Pdf indir

The Playbook-Oyunun El Kitabı Pdf indir
0

The Playbook-Oyunun El Kitabı pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan The Playbook-Oyunun El Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. The Playbook-Oyunun El Kitabı kitabı yazar Barney Stinson Matt Kuhn tarafından kaleme alınmıştır. The Playbook-Oyunun El Kitabı kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21,5 ebatında olan The Playbook-Oyunun El Kitabı kitabın 1. Basım Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda The Playbook-Oyunun El Kitabı pdf oku, The Playbook-Oyunun El Kitabı PDF yandex, The Playbook-Oyunun El Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

The Playbook-Oyunun El Kitabı PDF Oku

“The Playbook: Oyunun El Kitabı’nda çıtır tavlama hususunda akla gelen her türlü oyunu bulabilirsiniz. Bir oyun kurucu olarak, kitapta ateşli çıtırları tavlamak ve kümese atmak için uyguladığım ve uygulamayı düşündüğüm oyunları anlatıyorum. Deneyimlerimden süzülerek oluşturduğum bu bilgi hazinesini, her türlü yaratıcı düşüncesi bulabileceğiniz ve her an başvurabileceğiniz bir el kitabı olarak yeniden düzenledim. Hayatın daha keyifli olması ümidiyle bu el kitabını kamunun kullanımına sunuyorum. Bu iyiliğimi de unutmayın!”

Barney Stinson, Oyun Gurusu

 

The Playbook: Oyunun El Kitabı’nı okumadan önce tam bir ümitsiz vakaydım. Şimdi tek bir sorunum var: Bir çıtırı kümese attığımda, önceki geceden kalan hala uyumakta olan çıtıra temiz bir hava alması için parkın yolunu göstermek! Sorun şu ki evin yakınında park yok! Teşekkürler Barney.”

Abidin, Türkiye’den Usta’ya selam gönderen kanka

 

The Playbook: Oyunun El Kitabı (Çıtırlar İçin) niçin hazırlamadığını düşünüyordum. Bir erkeği baştan çıkarmak için yeterli olan iki şeyi buldum sonunda… Teşekkürler Barney. Aradığımı varsay…”

Pretty Bigboobs, Barney’e yakında zamandan teşekkür etmek isteyen çıtır

 

“Monica ile sürekli olarak Oval Ofis oyunu oynamak ne kadar sıkıcıymış, The Playbook: Oyunun El Kitabı’nıokuyunca anladım. Teşekkürler Barney.”

Başkan Bill Clinton, Oyunlarda değil ama oyunda ustalaşan kanka

 

Unutmayın bu oyunları oynayan her kanka, “Kanka Kuralları”na uymakla mükelleftir. Bu nedenle her kanka, The Bro Code: Kanka Kuralları kitabını okumak ve gerekli durumlarda başvurmak için saklamak zorundadır. Unutmayın, “Kuralı bilmemek mazeret sayılmaz.”