Roman Kitapları

Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 Pdf indir

Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 kitap ile ilgili özet bilgiler. Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 kitabı yazar Akihisa Ikeda tarafından kaleme alınmıştır. Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 pdf oku, Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 PDF yandex, Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rosario + Vampire – Tılsımlı Kolye ve Vampir 9 PDF Oku

Başarısız bir öğrenci olan Tsukune Aono hiçbir liseye kabul edilmez ve şans eseri, insan görünümündeki öğrencilerin her birinin farklı türde birer canavar olduğu Yokai Akademisi’ne girer. Buradaki öğrencilerin enteresan durumunu fark eden Tsukune tam oradan kaçmayı düşünürken okulun en güzel kızı olan Moka’yla karşılaşır, Moka daha ilk karşılaşmalarında bir anda kendini onun boynuna atıverir. Lakin Moka’nın gerçek sureti bir vampirdir. Göğsündeki tılsımlı kolye çıkarılınca Moka bir vampire dönüşmektedir!

Hokuto canavarlar ve bireylerin bir arada yaşamasına engel olmak için uğraşırken, Tsukune kendi sınırlarını zorlayarak ona karşı çıkar. Kolyesinin mührünü kendi başına açan Moka da onun yardımına koşar ama Sonsuz Karanlık Sunağı’na kaçan Hokuto, büyük ara dünyayı yok eder! Ortaya çıkan şok edici gerçekler acaba ne olabilir?

“George Friedman’ın yazdıklarını okumak sihirli bir küreye bakmak gibi.”
-The New York Times Magazine-

Sayfa Sayısı: 190

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu