Roman Kitapları

Made in Abyss Cilt – 4 Pdf indir

Made in Abyss Cilt – 4 pdf indir, türünde kaleme alınan Made in Abyss Cilt – 4 kitap ile ilgili özet bilgiler. Made in Abyss Cilt – 4 kitabı yazar Akihito Tsukuşi tarafından kaleme alınmıştır. Made in Abyss Cilt – 4 kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 18 x 24 ebatında olan Made in Abyss Cilt – 4 kitabın 1. Basım Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Made in Abyss Cilt – 4 pdf oku, Made in Abyss Cilt – 4 PDF yandex, Made in Abyss Cilt – 4 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Made in Abyss Cilt – 4 PDF Oku

Candelenin zehrine maruz kalıp bilincini yitiren Riko’yu Reg ve Nanaçi özverili çabaları neticesinde iyileştiriyor. Nanaçi’nin evinde stratejiyi yeniden oluşturan üçlü, Abyss’in daha derin yerlerine inmek üzere zorlu ortamda maceralarına devam ederler. Altıncı katmanın girişinde bulunan İdo Front adında bir ön cephe üssünde, üçlünün önüne Pruşka isminde bir kız çıkıveriyor. Bu kız enteresan bir biçimde Nanaçi’nin baş düşmanı Bondrew’in kızı olduğu ortaya çıkmakta.

“Tek kelime ile bir baş yapıt!” – Anime News Network 2017 En Yüksek Beğeni Alan Anime Ödülü

2017 Yılın Anımesi Ödülü
2018 Manga Büyük Ödülü (Manga Taişo)
2018 Muhteşem Manga Ödülü (Kono Manga-ga Sugoi)
2018 Japonya Kültür Bakanlığı Medya ve Sanat festivali Jüri Özel Ödülü

Akihito Tsukuşi tarafından yaratılan fantastik öykü “Made in Abyss” ilk kez 2012 senesinde Japon Yayınevi Takeşobo’nun dijital kanalı Web Comic Gamma’da manga olarak yayınlanmaya başlamıştır.

Manganın yayına girmesindan hemen beş yıl sonra (2017), Kinema Citrus tarafından 13 bölümlük anime uyarlaması yapılmış ve ertesi sene Crunchyroll (dünya çapında en fazla bilinen anime yayın platformu) tarafından verilen “Yılın Animesi” ödüllerinden iki adet en prestijli ödül ile dönmüştür.

Anime uyarlaması dünya çapındaki en aktif anime seyircilerini bir araya getiren www.myanimelist.net sitesinde on binlerce seri içinde yirmi ikinci, manga serisi ise yine binlerce manga içinde on birinci sırada bulunmaktadır.

Made in Abyss dünya çapında o kadar beğenilmiştir ki, 2020 Ocak ayında yüksek bütçeli bir anime devam filmi olarak da sevenleriyle bir araya gelecektır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu