1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? Pdf indir

Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? Pdf indir
0

Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? pdf indir, Kurgu türünde kaleme alınan Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? kitap ile ilgili özet bilgiler. Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? kitabı yazar Erich Von Daniken tarafından kaleme alınmıştır. Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? kitabın Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? pdf oku, Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? PDF yandex, Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tanrıların Arabaları – Tanrı Bir Astronot Muydu? PDF Oku

İnsanlık tarihiyle alakalı bildiklerinizi unutmaya hazır olun!

Dünyaca müthiş bir üne sahip olmanın bunun yanında alanında kültleşen Tanrıların Arabaları, gezegenimizin, başka dünyalardan gelen yaratıklar tarafından ziyaret edildiğinin ispatı olarak kabul ediliyor. Erich von Däniken tarihi kalıntıları, kayıp şehirleri, roket alanlarını inceliyor ve insanlık tarihine müdahalede bulunan dünyadışı varlıklara dair bilimsel ispatları ortaya koyuyor. En olağanüstüı da, Däniken’in teorisi, atalarımızın bizzat bu ‘galaktik öncüler’ olduğunu öne sürüyor ve bunu arkeolojik buluntularla ispatlıyor…

“Yazarın teorisine göre, çok eski senelerda gezegenimiz, uzaydaki varlıklar tarafından ziyaret ediliyordu. Ve bu varlıklar belki de, insanlığın bizzat gerçek atasıydı. Däniken, geçmişimiz ve geleceğimizle alakalı tartışmalara çığır açan bir katkıda yer alıyor.”
-Sunday Mirror-

“Ne kadar uğraşsanız da saçma bir teori sınıfına koyamayacağınız, kuvvetli bir anlatım.”
-Daily Mail-

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları