1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi Pdf indir

Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi Pdf indir
0

Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi kitabı yazar Durdu Güneş tarafından kaleme alınmıştır. Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi kitabı 2. Hamur sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 186 ebatında olan Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi kitabın 13,5 x 21 Gülnar Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi pdf oku, Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi PDF yandex, Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ben Hakimim Masum Bey – Mizah Serisi PDF Oku

Ben Hâkimim Masum Bey’de suçun beslenme alanı olan toplumun adalet aynasındaki yansımaları anlatılmıştır. Toplumda kanıksanmış olarak yaşanan suçlar adalet terazisinde tartılırken yaşanan mizaha yer verilmiştir.

Adalet yalnızca mahkeme kapılarında yaşananlar değil tüm yaşamımızı kuşatan bir olgudur. Onun için hukuk mizahı yalnızca adalet mensuplarının değil tüm bireylerin ilgi duyacağı bir alandır. Bu nedenle herkesin; adalet, suç, ceza ve hukuk kavramları üzerinde tebessüm ederek okuyup düşüneceği bir kitap oldu diye düşünüyorum.

Kitaptaki mizahın temel özelliği, işin felsefi tarafıyla gülünç tarafını yan yana getirmektir. Buna bir zihin şenliği veya aklımızın gülümsemesi denebilir. Eğer bu kitabı okuyanların zihinlerinde yeni ve neşeli pencereler açılırsa kendimi mutlu hissedeceğim.

Adaletli bir düzen ve güler yüzlü bir hayat diliyorum.

Durdu Güneş