Pdf Kitap Arşivi

Tanrı Parçacığı Pdf indir

Tanrı Parçacığı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Tanrı Parçacığı kitap ile ilgili özet bilgiler. Tanrı Parçacığı kitabı yazar Caner Taslaman tarafından kaleme alınmıştır. Tanrı Parçacığı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Tanrı Parçacığı kitabın İstanbul Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tanrı Parçacığı pdf oku, Tanrı Parçacığı PDF yandex, Tanrı Parçacığı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tanrı Parçacığı PDF Oku

Günümüzde modern bilimin çok tartışılan konularından, Tanrı Parçacığı deneyi nedir? Tanrı Parçacığı gerçekten bulundu mu? Tanrı parçacığı neyi ispatlar? Tanrı parçacığı ve dinin nasıl bir ilişkisi mevcuttur? Higgs Bozonu ne demek? Higgs alanı nedir? v.b. sorulara yanıt arıyorsanız, Caner Taslaman’ın, Tanrı Parçacığı ile alakalı makalesinden kitaba dönüştürülen bu çalışmayı tavsiye ediyoruz.

Arka Kapak Yazısı: “Tanrı parçacığı nedir? CERN’de yapılan milyarlarca dolara mal olan deneysel çalışmalarla hangi sonuca ulaşıldı? Bu parçacığın var olması Tanrı’nın var yahut yok olması anlamını taşımakta mıdır?

“Boşlukların tanrısı” yaklaşımları neden kullanılmamalıdır? Stephen Hawking hangi hususta yanılmaktadır? Tanrı Parçacığı ve Tanrı’nın gizliliği içinde kurulacak analoji nasıl ufuklar açabilir? Evrenin akılla anlaşılabilecek bir yapıya sahip olmasından ve insan zihninin evreni anlayabilmesinden ne tür sonuçlar çıkarmalıyız? Bilimlerin temel poblemlerinı anlamada felsefeye düşen rol nedir? Bilim hangi sorulara yanıt veremez? Bu ve benzeri soruların yanıtlarını düşünüyorsanız bu kitapçığı okuyunuz. “

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: İstanbul Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu