Pdf Kitap Arşivi

Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri Pdf indir

Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri kitabı yazar Cem Sezgin tarafından kaleme alınmıştır. Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri kitabı 312 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 21 x 29,7 ebatında olan Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri kitabın 1. Basım Sokak Kitapları Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri pdf oku, Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri PDF yandex, Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bağlama İçin Türkü Notaları ve Sözleri PDF Oku

1985 senesinde Sivas’ın İmranlı beldesinde dünyaya geldi. Küçük yaşta bağlamayla tanıştı. Bağlama eğitmenliği yapan babası Murtaza SEZGİN’ in yanında 1999 senesinde bağlama eğitmenliğine başladı 2012 senesinden bu yana Aydın’ın Didim beldesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi müdürlüğünde bağlama eğitmenliği görevine devam ediyordir.

Yaklaşık olarak 10 senedir de Didim Cemevi bünyesinde “AŞIK VEYSEL KOROSU” koro şefliği ve bağlama eğitmenliği yapmaktadır.2019 senesinde açmış olduğu Youtube kanalında online dersler vererek binlerce insana ulaştı. 2 yıllık büyük bir emek ve özverili çalışmayla elinizde bulunan ilk kitabını çıkarmıştır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu