1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Synthesizer Teknolojileri ve Programlama Pdf indir

Synthesizer Teknolojileri ve Programlama Pdf indir
0

Synthesizer Teknolojileri ve Programlama pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Synthesizer Teknolojileri ve Programlama kitap ile ilgili özet bilgiler. Synthesizer Teknolojileri ve Programlama kitabı yazar Teoman Pasinlioğlu Ufuk Önen tarafından kaleme alınmıştır. Synthesizer Teknolojileri ve Programlama kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Synthesizer Teknolojileri ve Programlama kitabın Çitlembik Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Synthesizer Teknolojileri ve Programlama pdf oku, Synthesizer Teknolojileri ve Programlama PDF yandex, Synthesizer Teknolojileri ve Programlama PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Synthesizer Teknolojileri ve Programlama PDF Oku

Synthesizer, modern müzik türlerinin vazgeçilmez enstrümanlarından birisi olmasının yanında, geleneksel enstrümanlara kıyasla çok daha kapsamlı bir yelpazede ses tonları üretebilmesi ile de bir adım öne çıkmaktadır. Bu bakımdan, synthesizer, ihtiyaç duyulabilecek hemen her türlü ses türünün elde edilmesinde kullanıcıya programlama imkânı vermektedir. Synthesizer programlama, arada bir yüzlerce parametrenin bilinçli bir biçimde ayarlanması ile gerçekleşen profesyonel bir işlemdir. Değişik sentez tekniklerine bağlı olarak bi hayli derin akademik temelleri olan programlama, bilinçli bir biçimde yapıldığı takdirde son derece başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Bu kitapta, synthesizer’ların uzun gelişim sürecini öğrenecek, değişik sentez metotlarıni yakında zamandan tanıyacak ve kendi seslerinizi programlamak için gereken teorik ve pratik bilgileri edineceksiniz.

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Çitlembik Yayınları