1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler Pdf indir

Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler Pdf indir
0

Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler kitap ile ilgili özet bilgiler. Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler kitabı yazar Erol Göka tarafından kaleme alınmıştır. Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler kitabı 312 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler kitabın Türkçe Vadi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler pdf oku, Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler PDF yandex, Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler PDF Oku

“Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler, psikiyatri alanında çalışan bir bilimcinin, bir klinisyenin hep bir akvaryumda yaşayamayacağını fark ederek soluklanmak üzere başını akvaryumdan çıkartması sırasında yaşadıklarını bilgiye dökme girişimlerinin bir sonucudur.

Bu kitapta bulunan, yazarın uğraştığı bilimsel ve pratik alanın tarihine ve karşı tarihine bakışı, bu bakış sırasında felsefeyi kullanma şekili, düşünürler içinde seçim yapma ve onların eserleriyle ilgilenme tarzı, okuyucudan önce yazarın kendisinin kaç arpa boyu yol aldığını görebilmek için dönüp dönüp bakacağı bir ayna olacaktır.”

Erol Göka, Psikiyatri ve Düşünce Dünyası Arasında Geçişler’in genişletilmiş yeni baskısında, çeyrek asır boyunca sürdürdüğü düşünce yolculuğunu ve bu yolculukta gözlemlediği geçiş noktalarını okurlarıyla paylaşıyor.