Pdf Kitap Arşivi

Sıçrayış Pdf indir

Sıçrayış pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Sıçrayış kitap ile ilgili özet bilgiler. Sıçrayış kitabı yazar Pema Chödrön tarafından kaleme alınmıştır. Sıçrayış kitabı 104 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Sıçrayış kitabın 1. Basım Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sıçrayış pdf oku, Sıçrayış PDF yandex, Sıçrayış PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sıçrayış PDF Oku

“Dünyanın en bilge kadınlarından birisi olan Pema Chödrön’ün bu içten öğretileri ile yıkıcı alışkanlıkları yok ederek cesaret ve şefkat dolu bir hayata adım atın.”

Oprah

‘Geçmişimdeki acıları ve sıkıntıları neden yok edemiyorum?’
‘Gelecek bana neler getirecek?’
Bu sorular zihninizi meşgul ediyor, şimdinin mucizevi gücünü yaşamanıza engel oluyor ve sizi zorluklarla, güvensizliklerle yüz yüze mı bırakıyor?

Pema Chödrön bu kitapta Budist bir öğreti olan shenpa’dan yola çıkarak zihnin belli alışkanlıklarının kişiyi nasıl ‘yakaladığını’ ve kızgınlık, suçluluk, nefret ve bağımlılık gibi duygulara yönelttiğini açıklıyor. Chödrön davranışlarımıza, tepkilerimize ve düşüncelerimize takılı bir ‘kanca’ olduğunu, bu kanca orada kaldığı müddetçe kalıplarımızın değişmediğini ve aynı hikayenin tekrar tekrar meydana geldiğinı vurgulayarak bunu tersine çevirmek için kalbi her saniyedeki sonsuz olasılıklara açmanın önemini anlatıyor.

Yaşamınızdaki sonsuz şimdiye ve değişime kucak açarak yıkıcı alışkanlıklardan kurtulmak, çiçeği burnunda bir özgürlük ve mutluluk hissi deneyimlemek şu an elinizde.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu