1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı Pdf indir

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı Pdf indir
0

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitap ile ilgili özet bilgiler. Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitabı yazar Sinan Canan tarafından kaleme alınmıştır. Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14,5 x 23 ebatında olan Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitabın 1. Basım Tuti Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf oku, Yeni Dünyanın Cesur İnsanı PDF yandex, Yeni Dünyanın Cesur İnsanı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı PDF Oku

Herkese Merhabalar Yeni Dünyanın Cesur İnsanı!

Bu kitap senin için yazıldı. Burada tüm deneyimim, bilgim ve içtenyetimle, sana insan olarak hep unuttuğumuz ama her zamankinden daha çok hatırlamamız gereken temel konulardan bahsedeceğim.

Artık yeni bir dünya, yeni dertler ve yeni imkânlar var. Bu yeni dünya çapında nasıl var bulunacağımızı yine bizler belirleyeceğiz. Yepyeni dertlerin çözümleri, çiçeği burnunda ve cesur bakış açıları istiyor. Bunun için ezberleri ve alışkanlıkları bir kenara bırakıp, her şeyi yeniden sorgulayıp, yeni farkındalıklar geliştirecek cesur insanlar gerek. İşte sen, Yeni Dünyanın Cesur İnsanı; kendini ve bizi “bu dertlerden” nasıl kurtaracaksın, bunun peşindeyim.

Bu kitap, yaşamında yeni ve kritik kararlar vereceğin zamanlarda sana destek olmak, unutmuş olabileceklerini hatırlatmak maksadıyla yazıya döküldü. Umarım katkısı olur…