Din Kitapları

Sezginin Sonsuzluğu Pdf indir

Sezginin Sonsuzluğu pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Sezginin Sonsuzluğu kitap ile ilgili özet bilgiler. Sezginin Sonsuzluğu kitabı yazar Çağrı Dörter tarafından kaleme alınmıştır. Sezginin Sonsuzluğu kitabı 296 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sezginin Sonsuzluğu kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sezginin Sonsuzluğu pdf oku, Sezginin Sonsuzluğu PDF yandex, Sezginin Sonsuzluğu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sezginin Sonsuzluğu PDF Oku

Ve…
Ezeli-ebedi sırrı çözenlerin dilinde sonsuza dek yankılanacak o iki kelime:
“Çok garip…”

Binlerce yıl boyunca insan Hakikat’i aramıştır. Kutsal yolların izini sürmüş ve büyük cevabın peşine düşmüştür. Peki, bugünün modern dünyasında bu yollar kayıp mıdır? Değilse nasıl bulunabilir?

“Hakikat Öğretisi” nedir?
Hz. İsa’nın kayıp 15 senesinin sırrı nedir?
Kutsal Meryem aslında kimdir?
Hıristiyanlık ardından kimler tarafından, nasıl yeniden dizayn edilmiştir?
Hz. Muhammed’in yaşamı neyin sembolüdür?
İslam dini hurafelere ne biçimde gömülmüştür?
İslam’ın özü nasıl bulunabilir?
Mesih’in gerçek anlamı nedir, ne zaman ve nasıl gelir?
İnsanın ve varoluşun sırrı nedir?

25 yılı aşkın bir içsel yolculuğun açığa çıkardığı Sezginin Sonsuzluğu, İslam Tasavvuf Geleneği’nden Hıristiyan ve Musevi Mistisizmi’ne uzanan ruhsal bir macerası anlatıyor. İsa, Muhammed ve Mesih Makamları’nın anlamlarını açan kitap, okuru bambaşka bir âleme çekerken, onu sonsuzluğun içinde aradığı yanıtla buluşmaveyavet ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu