Din Kitapları

Esmaların Gizemi Pdf indir

Esmaların Gizemi pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Esmaların Gizemi kitap ile ilgili özet bilgiler. Esmaların Gizemi kitabı yazar Serhat Ahmet Tan tarafından kaleme alınmıştır. Esmaların Gizemi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Esmaların Gizemi kitabın Türkçe Yediveren Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Esmaların Gizemi pdf oku, Esmaların Gizemi PDF yandex, Esmaların Gizemi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Esmaların Gizemi PDF Oku

Bu kitapta,

İslam ve tasavvuf düşünürü Muhyittin İbn Arabi’nin binlerce seneler öncesine dayanan ebced hesabı, dinler tarihi araştırmacısı Serhat Ahmet Tan’ın yorumları ile buluşurken, yaradılışın sırlar perdesi aralanıyor..

Yurtiçi ve yurt dışında yaşayan milyonlarca kişi,  isminin ‘Esmaül Hüsna’sını öğrendikten sonra yaşamının amacını keşfetti.

Dilediğin yaşamı sana sunan, şansını arttıran, görünmezi  görünür kılan her şey;  senin isminde ve doğum tarihinde saklı.

Allah’ın en güzel ilahi isimleri ve ayetleri ile bütünleşen sırrı keşfetmeye hazır mısın?

Bunlar, iman edenler ve gönülleri Allah’ın zikriyle sükûnete erenlerdir. Bilesiniz ki, kalpler fakat Allah’ı anmakla huzur bulur.

Ra’d Suresi / 28

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu