1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 Pdf indir

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 Pdf indir
0

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf oku, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 PDF yandex, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 4 PDF Oku

Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.

Guren ve adamları, Şincuku’da vampirlerle zorlu bir savaş veriyor. Bir vampir saldırısı neticesinde, çocukluk arkadaşı olan Yuiçiro ve Mika yeniden buluştu fakat bu sefer, savaş meydanının iki ayrı tarafında karşı saflardalar. Yuiçiro şeytan kılıcı Aşuramaru ile düşmanlarına saldırıyor fakat karşısında bulacağı bir rakip onun büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olacak.